Yeniliğe açık şirket kültürü, tüm ürünlerinde kalite memnuniyetini esas almış anlayışı doğrultusunda, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayileri, demir-çelik, çimento, termik santraller, yapısal çelik sektörü ve daha birçok sektörel faaliyetlerde, konusunda lider kuruluşlara üretim ve yatırım malzemeleri, servis-yedek parça ve lojistik hizmetler vermektedir.

Makina Kiralama

Alternatif olarak yatırımı yoğun olan makinaları kısa ve uzun dönem için bizden kolayca kiralayabilirsiniz. Kiralık filomuzda Weldotherm mobil ısıl işlem üniteleri ve Nelson Stud Kaynak makinalarını hizmetinize alternatif cözüm olarak sunmaktayız.Alternatif olarak yatırımı yoğun olan makinaları kısa ve uzun dönem için bizden kolayca kiralayabilirsiniz. Kiralık filomuzda Weldotherm mobil ısıl işlem üniteleri ve Nelson Stud Kaynak makinalarını hizmetinize alternatif cözüm olarak sunmaktayız. CEFİP hizmet anlayışı yanı sıra ihtiyaç duyulduğunda refakatcı teknik personelimiz kıralama süreci boyunca yanınızdadır.CEFİP Kiralama Servisi ile Avantajlarınız:
  • Yatırım maaliyeti gerektirmeden projenizi başlatabilirsiniz

  • Proje maaliyetinizi düşürür

  • Makina bakımı ile uğraştırmaz

  • Makinanın sorunsuz çalışması (kullanıcı hatası hariç) CEFIP Kiralama Servisi Garantisi kapsamındadır

  • İhtiyacın kalıcı olma durumunda kiralanan makinaya kira bedeli satış bedelinden düşülerek sahip olunabilir.


  • İhtiyacınızı belirlemek ve kiralık filomuzdan projenize en uygun çösümü sunmak için bizimle kolayca irtibata geçebilirsiniz.