Yeniliğe açık şirket kültürü, tüm ürünlerinde kalite memnuniyetini esas almış anlayışı doğrultusunda, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayileri, demir-çelik, çimento, termik santraller, yapısal çelik sektörü ve daha birçok sektörel faaliyetlerde, konusunda lider kuruluşlara üretim ve yatırım malzemeleri, servis-yedek parça ve lojistik hizmetler vermektedir.

Yedek Parça Tedariği

CEFİP Makina Almanya merkeziyle koordine olmasıyla birlikte, müşterilerine yedek parça tedariğinde en iyi erişim ve çeşiti sunabilmektedir.

Ürün Seçimindeki Karar Kriteri: Yedek Parça
Hangi sektörden olursa olsun satın alacağınız bir ürünü incelerken tek dikkat ettiğiniz şey ürün hakkında detaylı bilgi ve referans değil, bir de size o ürünün sunan firmanın satış sonrası orijinal yedek parça sunabilme imkanıdır.

Üretiminiz İçin Optimum Yedek Parça Çözümüleri
CEFİP Makina Almanya merkeziyle koordine olmasıyla birlikte, müşterilerine yedek parça tedariğinde en iyi erişim ve çeşiti sunabilmektedir.

İhtiyacınız olan hemen hemen bütün marka ve orjinal yedek parçaları, teknik desteği ve ihracatıyla birlikte, üretiminizde aksama olmaksızın uygun fiyata temin ederiz. Böylece CEFİP Makina tedarik zincirinizde güçlü ve güvenilir bir halkası olarak yerini alir.

Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını benimsiyoruz
Tedarik hizmetimiz farklı sektörlerin özelliklerini dikkate alarak, enerji santralleri, demir çelik fabrikaları, otomotiv ana ve yan sanayi, gaz, makina üretim ve metal işleme sektörlerinde bulunan üretim hatlarının tüm yedek parça ihtiyaçlarını karşılar.